Nasze ważniejsze realizacje z lat 2006-2022

2022, październik
System retransmisyjny dla tunelu (2057m) na drodze S7 (Zakopianka)

Projekt
Retransmisja 8 częstotliwości simpleksowych i 3 dupleksowych w pasmie VHF oraz 4 częstotliwości FM z możliwością nadawania komunikatów ostrzegawczych z dyspozytorni tunelu. Dodatkowo repeater DMR Tier II z radiotelefonami dla służb obsługi tuneli.

Realizacja
System zbudowany z wykorzystaniem aktywnego wyposażenia retransmisyjnego firmy See Telecom, kabli zwykłych i promieniujących produkcji EUPEN, radiotelefonów i repeatera firmy Simoco oraz lokalnych stacji bazowych produkcji Motorola sterowanych po IP z konsoli Elvys i DGT.


2022, sierpień
System retransmisyjny dla czterech tuneli (trzy drogowe i jeden tramwajowy) na Trasie Łagiewnickiej w Krakowie

Projekt
Retransmisja 3 kanałów simpleksowych i 2 dupleksowych w paśmie VHF, 10 nośnych TETRA w paśmie UHF oraz 8 stacji radiowych FM z możliwością nadawania komunikatów ostrzegawczych z dyspozytorni tuneli. Dodatkowo repeater DMR Tier II z radiotelefonami dla służb obsługi tuneli.

Realizacja
System wykonany z wykorzystaniem aktywnego wyposażenia retransmisyjnego firmy See Telecom, kabli zwykłych i promieniujących produkcji EUPEN oraz radiotelefonów i repeatera firmy Simoco.


2021, grudzień
System TETRA dla Międzynarodowego Portu Lotniczego Chopina w Warszawie

Projekt
System trankingowy z dwoma węzłami, w każdym stacja bazowa 8 nośnych, serwery centrali radiowej, nadzoru i konfiguracji, konsol, rejestratora korespondencji, uwierzytelniania i szyfrowania TEA1, 1071 radiotelefonów stacjonarnych, pojazdowych, ręcznych i w wykonaniu ATEX. Dodatkowo gruntowna modernizacja systemów retransmisyjnych w budynkach portu lotniczego polegająca na wymianie wyposażenia aktywnego na nowe z przesyłaniem sygnałów radiowych po światłowodach.

Realizacja
System wykonany na bazie produktów TETRA Hytera Accessnet-T IP oraz w zakresie retransmisji - produktów See Telecom.


2021, styczeń
System DMR Tier III dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Krakowie

Projekt
System trankingowy z czterema stacjami bazowymi, łącznie 9 nośnych, z dwoma konsolami dyspozytorskimi, centralą radiową z interfejsem do sieci telefonicznej i LTE, stanowiskiem administratora systemu oraz 240 radiotelefonami stacjonarnymi, pojazdowymi, ręcznymi i dualnymi DMR/LTE.

Realizacja
System wykonany w oparciu o produkty DMR firmy Hytera.


2018, grudzień
System TETRA dla Zarządu Dróg Miejskich w Gliwicach

Projekt
System TETRA z dwiema stacjami bazowymi, centralą radiową, interfejsem do sieci telefonicznej i konsolą dyspozytorską.

Realizacja
System wykonany w oparciu o produkty TETRA Hytera Accessnet-T IP


2018, styczeń
System retransmisyjny dla służb i operatora Hali Widowiskowo-Sportowej w Gliwicach

Projekt
Retransmisja i DMR Tier II: 8 nośnych simpleks i dupleks VHF i UHF w tym DMR i tranking NexEdge.

Realizacja
System bazujący na modułach firmy See Telecom z optyczną dystrybucją sygnałów radiowych z wykorzystaniem urządzeń firmy Zinwave do 10 konwencjonalnych anten radiowych wewnętrznych VHF i UHF. Lokalny system DMR Tier II (3 nośne) z konsolami dyspozytorskimi dla Operatora hali.


2017, wrzesień
System retransmisyjny dla KM PSP w Szczecinie w Centrum Handlowym Galaxy

Projekt
1 nośna dupleksowa VHF z repeaterem.

Realizacja
System wykorzystuje analogowo/cyfrowy repeater Simoco SDB670, jedną antenę zewnętrzną i 6 anten wewnętrznych połączonych kablem w.cz.


2017, wrzesień
System retransmisyjny i wyposażenie radiowe dla służb na Stadionie Śląskim w Chorzowie

Projekt
Retransmisja i DMR Tier II: 10 nośnych simpleks i dupleks VHF w tym DMR i tranking NexEdge.

Realizacja
System bazujący na modułach firmy See Telecom z optyczną dystrybucją sygnałów radiowych z wykorzystaniem urządzeń firmy Zinwave oraz konwencjonalnych anten radiowych wewnętrznych VHF i UHF. Lokalny system DMR Tier II (2 nośne) z konsolą dyspozytorską dla Operatora stadionu.


2016, luty
System retransmisyjny Tunelu pod Martwą Wisłą (1390 m) w Gdańsku

Projekt
Retransmisja: 9 nośnych simpleks i dupleks VHF w tym DMR i tranking IDAS, 1 nośna TETRA (lokalna stacja bazowa TETRA) 1 stacja FM z funkcją komunikatów break-in.

Realizacja
System bazujący na modułach firmy See Telecom z optyczną dystrybucją sygnałów radiowych pomiędzy wzmacniaczami zasilającymi kable promieniujące Eupen w tunelu. Stacja bazowa TETRA Sepura Solo.


2016, kwiecień
System retransmisyjny Tunelu Drogowej Trasy Średnicowej w Gliwicach (500m)

Projekt
Retransmisja: 10 nośnych simpleks i dupleks VHF w tym DMR i tranking NexEdge, 1 nośna TETRA (lokalna stacja bazowa TETRA) 4 stacje FM z funkcją komunikatów break-in.

Realizacja
System bazujący na modułach firmy See Telecom zasilających kable promieniujące Eupen w tunelu. Stacja bazowa TETRA Sepura Solo.


Pliki do pobrania

# Plik Wielkość pliku
1 pdf RadioPartners referencje 2006-2022 177 KB