Aktualności

31

paź 22

System retransmisyjny dla tunelu (2057m) na drodze S7 (Zakopianka)

Zakończenie realizacji projektu.

Projekt:
Retransmisja 8 częstotliwości simpleksowych i 3 dupleksowych w pasmie VHF oraz 4 częstotliwości FM z możliwością nadawania komunikatów ostrzegawczych z dyspozytorni tunelu. Dodatkowo repeater DMR Tier II z radiotelefonami dla służb obsługi tuneli.

Realizacja:
System zbudowany z wykorzystaniem aktywnego wyposażenia retransmisyjnego firmy See Telecom, kabli zwykłych i promieniujących produkcji EUPEN, radiotelefonów i repeatera firmy Simoco oraz lokalnych stacji bazowych produkcji Motorola sterowanych po IP z konsoli Elvys i DGT.

 

31

sie 22

System retransmisyjny dla czterech tuneli (trzy drogowe i jeden tramwajowy) na Trasie Łagiewnickiej w Krakowie

Zakończenie realizacji projektu.

Projekt:
Retransmisja 3 kanałów simpleksowych i 2 dupleksowych w paśmie VHF, 10 nośnych TETRA w paśmie UHF oraz 8 stacji radiowych FM z możliwością nadawania komunikatów ostrzegawczych z dyspozytorni tuneli. Dodatkowo repeater DMR Tier II z radiotelefonami dla służb obsługi tuneli.

Realizacja:
System wykonany z wykorzystaniem aktywnego wyposażenia retransmisyjnego firmy See Telecom, kabli zwykłych i promieniujących produkcji EUPEN oraz radiotelefonów i repeatera firmy Simoco.

 

31

gru 21

System TETRA dla Międzynarodowego Portu Lotniczego Chopina w Warszawie

Zakończenie realizacji projektu.

Projekt:
System trankingowy z dwoma węzłami, w każdym stacja bazowa 8 nośnych, serwery centrali radiowej, nadzoru i konfiguracji, konsol, rejestratora korespondencji, uwierzytelniania i szyfrowania TEA1, 1071 radiotelefonów stacjonarnych, pojazdowych, ręcznych i w wykonaniu ATEX. Dodatkowo gruntowna modernizacja systemów retransmisyjnych w budynkach portu lotniczego polegająca na wymianie wyposażenia aktywnego na nowe z przesyłaniem sygnałów radiowych po światłowodach.

Realizacja:
System wykonany na bazie produktów TETRA Hytera Accessnet-T IP oraz w zakresie retransmisji – produktów See Telecom.

29

sty 21

System DMR Tier III dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Krakowie

Zakończenie realizacji projektu.

Projekt:
System trankingowy z czterema stacjami bazowymi, łącznie 9 nośnych, z dwiema konsolami dyspozytorskimi, centralą radiową z interfejsem do sieci telefonicznej i LTE, stanowiskiem administratora systemu oraz 240 radiotelefonami stacjonarnymi, pojazdowymi, ręcznymi i dualnymi DMR/LTE.

Realizacja:
System wykonany w oparciu o produkty DMR firmy Hytera.

31

gru 18

System TETRA dla Zarządu Dróg Miejskich w Gliwicach

Zakończenie realizacji projektu.

Projekt:
System Tetra z dwiema stacjami bazowymi, centralą radiową, interfejsem do sieci telefonicznej i konsolą dyspozytorską.

Realizacja:
System wykonany w oparciu o produkty TETRA Hytera Accessnet-T IP.

1 2 3 4