Modernizacja łączności i systemu retransmisyjnego na Stadionie Śląskim

Udało się rozstrzygnąć przetarg na prace niskoprądowe na Stadionie Śląskim. Był to jeden z ważniejszych przetargów w ramach modernizacji Stadionu Śląskiego. Jednym z zadań jest montaż systemu łączności radiowej i wzmocnienie sygnału dla służb publicznych. Firma RadioPartners jest członkiem zwycięskiego konsorcjum.

 

news_003

 

Konsorcjum firm z Carboautomatyką S.A. jako liderem wykona prace w branżach elektrycznych, teletechnicznych i niskoprądowych. Obejmują one m.in. montaż systemów nagłaśniania, alarmowych związanych z ochroną przeciwpożarową oraz sygnalizacją włamania i napadu.

Wykonawca odpowiedzialny będzie także za montaż systemów biletowych, monitoringu, nagłośnienia stadionu a także łączności bezprzewodowej i wzmocnienia sygnału dla służb publicznych. Firma RadioPartners, jako członek zwycięskiego konsorcjum, jest doświadczonym dostawcą systemów retransmisji sygnałów radiowych w tunelach oraz obiektach sportowych. Na swoim koncie ma już zrealizowane podobne projekty na Stadionie Narodowym oraz w kilku tunelach w Polsce.

Wartość kontraktu to 55,3 mln zł brutto. Na wykonanie zlecenia Carboautomatyka będzie miała 14 miesięcy od daty podpisania umowy.

GrGa